suplik.dts.cz   
22.10.2018 - 03:22:44

Svátek má Sabina   


  Brána DTS

Rozcestník
Šuplík
Comenius
Vtipník
Pomůcky DTS


  Šuplík

Výuka
Věda a technika
Čeština
Internet a počítače
Ekologie
Prevence
Adresář prevence
Umění a kultura
E-projekt
Lužice
Edison


  Nástroje

Všechny články

Šuplík

  Jednoduché hledání

Hledané slovo: 
Hledač prohledává všechny články v Šuplíku.

<<  Listování  >>
Dalších 10 článků:

Probační a mediační služba, středisko Liberec
.
Policie - Městská policie Jablonec nad Nisou
.
Nejčastější pravopisné chyby na webových stránkách
Stručný přehled nejčastějších pravopisných chyb, které se objevují na webových stránkách. Poznatky jsou podložené vlastním výzkumem amatérských webových stránek.
Anekdoty češtinářské
Vložíte-li do hledacího okna Vtipníku klíčové slovo čeština, zobrazí se vám anekdoty, jejichž zápletka nějak souvisí s vyjadřováním.
Právo a Evropská unie
Odkaz na stránky s rubrikami: Harmonizační předpisy, Mezinárodní smlouvy , Normy ES, "Case law", Odkazy o EU: Oficiální zdroje, Neoficiální zdroje, EU aktivně, Studenti-Studentům.
1. prázdninový kurs rozhlasové žurnalistiky ve Zhořelci: EMC-1
Protože zájem o první Letní školu videotechniky v Budyšíně je větší, než kapacita kursu, nabízíme německy rozumějícím studentům také možnost účasti na česko-německo-polském prázdninovém kursu rozhlasové žurnalistiky v německém Zhořelci (Görlitz) EMC-1 v době od 21. do 31.7.2003.
Instituce EU
Odkazy na stránky MZV ČR: Evropská rada, Rada EU, Evropská komise, Evropský parlament, Evropský soudní dvůr, Evropská ústřední banka, Evropská investiční banka, Evropský ombudsman, Účetní dvůr, Hospodářský a sociální výbor, Výbor regionů.
ROZCESTNÍK LUŽICE - http://r-lu.dts.cz
Odkazy na stránky o Lužici. Možnost vyhledávání pomocí klíčových slov. Do rozcestníku můžete vložit další odkazy: zvolíte Přidat odkaz v levém sloupci a dál už je to jednoduché.
EUROSKOP - oficiální stránky MZV ČR o Evropské unii
Odkaz na stránky s rubrikami: Monitoring tisku, On-line referendum, Analýzy, komentáře a projevy, Soutěž, Publikace, Informace pro novináře, Záznam ze seminářů a tiskovek, Nejčastěji kladené dotazy, Historie EU, Konvent, Budoucnost EU, Instituce, Pilíře politiky, Členské státy, Kdo je kdo, Právo ES, Slovník pojmů, Další zdroje informací, Pracovní příležitosti v EU, ČR na cestě do EU Vztahy do r. 1990, Evropská dohoda, Příprava ČR na vstup, Jednání o vstupu, Adresář, Další zdroje informací, Dokumenty, Smlouvy, Přístupové partnerství, Národní program, Pravidelná zpráva EK, Poziční dokumenty, Přechodná období, Předvstupní hospodářský program. Co (ne)přinese vstup: Podnikateli, Studentovi, Spotřebiteli, Každému z nás.
NA HRÁDECKÉ KRISTÝNĚ O CENTRU VZDĚLANOSTI TROJZEMÍ
TROJZEMÍ - HRÁDEK NAD NISOU – EUROREGION NISA: Necelých tisíc metrů od trojmezního styku hranic tří států se v sobotu 8. ledna 2005 sešlo na hrádecké Kristýně více než třicet účastníků tradičního novoročního přátelského setkání. Vedle českých účastníků byli na setkání též Lužičtí Srbové z Budyšína a polští přátelé z Bogatyně. Tématem neformální debaty byla spolupráce školské soustavy se systémem sociální péče v Libereckém kraji a Euroregionu Nisa a tématem byla i přeshraniční spolupráce v těchto oblastech.
<<  Listování  >>
minus | 100 |
| 0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 |
Celkem položek: 189
     (c) 1996-2008, Dr. Jiří Týř Powered by Linux