suplik.dts.cz   
21.10.2018 - 03:55:42

Svátek má Brigita   


  Brána DTS

Rozcestník
Šuplík
Comenius
Vtipník
Pomůcky DTS


  Šuplík

Výuka
Věda a technika
Čeština
Internet a počítače
Ekologie
Prevence
Adresář prevence
Umění a kultura
E-projekt
Lužice
Edison


  Nástroje

Přidat článek
Všechny články

Šuplík > E-projekt

Nyní jste v oddílu a můžete vložit nový článek. Nové články vítáme. Jsou zveřejňovány po redakčním posouzení.

  Jednoduché hledání

Hledané slovo: 
Hledač prohledává všechny články v Šuplíku.

<<  Listování  >>
Dalších 10 článků:

Socrates: Předvánoční setkání v Hrádku nad Nisou
Předvánoční setkání žáků tří škol z česko-německo-polského Trojzemí.
Socrates: Den bez výuky v Bogatyni
Druhé setkání škol zapojených v projektu Socrates se uskutečnilo počátkem listopadu 2002 v polské Bogatyni.
Socrates: Třístranný sportovní den v Žitavě
18. září 2002 se v německé Žitavě uskutečnilo první trojstranné setkání žáků a učitelů podle programu vzájemného setkávání Socrates.
Česko-německá spolupráce: Sběratelství
Přinášíme nabídku německých sběratelů a pozvánku k první společné akci.
Právo a Evropská unie
Odkaz na stránky s rubrikami: Harmonizační předpisy, Mezinárodní smlouvy , Normy ES, "Case law", Odkazy o EU: Oficiální zdroje, Neoficiální zdroje, EU aktivně, Studenti-Studentům.
Instituce EU
Odkazy na stránky MZV ČR: Evropská rada, Rada EU, Evropská komise, Evropský parlament, Evropský soudní dvůr, Evropská ústřední banka, Evropská investiční banka, Evropský ombudsman, Účetní dvůr, Hospodářský a sociální výbor, Výbor regionů.
EUROSKOP - oficiální stránky MZV ČR o Evropské unii
Odkaz na stránky s rubrikami: Monitoring tisku, On-line referendum, Analýzy, komentáře a projevy, Soutěž, Publikace, Informace pro novináře, Záznam ze seminářů a tiskovek, Nejčastěji kladené dotazy, Historie EU, Konvent, Budoucnost EU, Instituce, Pilíře politiky, Členské státy, Kdo je kdo, Právo ES, Slovník pojmů, Další zdroje informací, Pracovní příležitosti v EU, ČR na cestě do EU Vztahy do r. 1990, Evropská dohoda, Příprava ČR na vstup, Jednání o vstupu, Adresář, Další zdroje informací, Dokumenty, Smlouvy, Přístupové partnerství, Národní program, Pravidelná zpráva EK, Poziční dokumenty, Přechodná období, Předvstupní hospodářský program. Co (ne)přinese vstup: Podnikateli, Studentovi, Spotřebiteli, Každému z nás.
Internetový portál Europa má už českou verzi
Začátkem května 2004 byl zahájen provoz části internetových stránek informačního portálu Europa v jazycích nových členských států. Nyní se překládají například právní předpisy EU a během května a června 2004 budou postupně přidávány další stránky přeložené do jazyků nových členů EU.
Malý Trojúhelník - centrum oslav vstupu ČR do Evropské unie
Města Bogatynia, Hrádek nad Nisou a Žitava leží v samém středu Euroregionu Nisa. V roce 2001 vytvořila tato tři města na pomezí Polska, Čech a Německa společný svazek Malý trojůhelník. V letošním roce se toto území stalo centrem oslav rozšíření Evropské unie.
Občanské sdružení Trojzemí.cz
Cílem sdružení je podpora vzdělávání a výchovy dětí a česko-lužicko- německo-polská přeshraniční spolupráce v kontextu zapojení Česka do Evropské unie.
<<  Listování  >>
| 0 | 10 | 20 | 30 |
Celkem položek: 32
     (c) 1996-2008, Dr. Jiří Týř Powered by Linux