vtipnik.dts.cz   
19.03.2019 - 02:40:03

Svátek má Josef   


  Brána DTS

Rozcestník
Šuplík
Comenius
Vtipník
Pomůcky DTS


  Nástroje

Přidat vtip
10 nejlepších

Brána DTS - Vtipník

Vtipy jsou řazeny většinou podle data přidání. Pomocí hledače můžete najít všechny vtipy obsahující zvolené slovo.
Adresa pro spuštění nebo vložení do oblíbených položek je vtipnik.dts.cz

  Jednoduché hledání

Hledané slovo: 
Nenalezli jste zde svůj oblíbený slušný vtip? Vložte jej do Vtipníku pro radost všem ostatním.

<< Listování  >>
Všechny vtipy:

Bodování: 632
Sedlák si usmyslel, že svou podvyživenou kozu vyšlechtí, aby jaksepatří nežrala a ještě u toho tancovala. Sehnal si bič a asistenty a začali s drezůrou. To už ta koza nevydržela a pošla.
Bodování: 557
Proč vyvážíme šneky do Francie? Protože pěšky by jim to moc dlouho trvalo.
Bodování: 1743
Co je vrcholem obezity? Když spadnete ze všech čtyř stran postele najednou.
Bodování: 1884
Fyzik, chemik a biolog jsou na pláži u moře. Fyzik vleze do moře stím, že si změří přílivy a odlivy. Už se nevrátí. Biolog vleze do vody pro nějaké řasy na velmi tajný výzkum. Už se nevrátí. Chemik čeká na pláži na své přátelé a po chvilce si zapíše do notesu: Fyzici a biologové jsou rozpustní ve vodě.
Bodování: 2407
Was sagt eine Frau, wenn sie zum ersten mal in einem Auto sitzt? "Toll, drei Spiegel!" /// Co řekne žena, když se poprvé posadí do automobilu? " Neuvěřitelné, tři zrcadla!"
Bodování: 2426
Zvířátka se rozpočítávají, kdo z nich půjde pro vodu. Padne to na želvu. Zvířátka čekají na vodu hodinu, 2 hodiny, 3 hodiny, 4 hodiny a pak jí začnou pomlouvat. Za nejbliším stromem se v tu chvíli ozve: "Jestli mě nepřestanete pomlouvat, tak vám pro tu vodu nedojdu!"
Bodování: 2438
Beethowen jednou dostal od nafoukaného bohatce vizitku: "pan X Y, majitel nemovitostí" To ho natolik popudilo, že si nechal vyrobit vizitku "Ludwig van Beethowen, majitel mozku"
Bodování: 2601
Novinář, matematik a fyzik jedou spolu vlakem Arizonou. Novinář se dívá z okna a po chvíli prohodí: "Jak tak koukám, všechny krávy v Arizoně jsou černé". Fyzik jej poopraví: "Pane kolego, to jste řekl velmi nepřesně. Aby to bylo přesné, musíte říci: Všechny krávy v Arizoně, které jsme viděli, jsou černé". Matematik zvedne hlavu od čtení a praví: "Ale ani vy jste to neřekl správně, pane kolego. Správně musíte říci: Všechny krávy v Arizoně, které jsme viděli, jsou alespoň z jedné strany černé".
Bodování: 2398
Jeden z minulosti - Soudružka učitelka se ptala dětí: "Děti, kdo ví, jak se jmenoval nejvýznamnější člověk 20. století?" Nikdo se nehlásí. "No děti, kdo správně odpoví, dostane čokoládu." Přihlásí se Pepíček a říká: "Vladimír Iljič Lenin." "Výborně, pojď si vzít čokoládu!" Pepíček vezme čokoládu a když si sedá do lavice, říká si potichu: "Sorry, Rambo, ale obchod je obchod."
Bodování: 1956
Prvňáčci jsou poprvé ve škole a paní učitelka se ptá: Děti, a kdopak ví, kolik je 1+2?" Nikdo nic neříká. "Nemusíte se stydět přihlásit."... "Opravdu nikdo neví?" Přihlásí se malá holčička: "Ja nevím kolik je 1+2, ale vím, že je to určitě stejně jako 2+1, jelikož sčítání jest na tělese reálných čísel komutativní."
<< Listování  >>
| 100 |
| 0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 |
Celkem položek: 157
     (c) 1996-2008, Dr. Jiří Týř Powered by Linux