vtipnik.dts.cz   
19.03.2019 - 03:18:49

Svátek má Josef   


  Brána DTS

Rozcestník
Šuplík
Comenius
Vtipník
Pomůcky DTS


  Nástroje

Přidat vtip
10 nejlepších

Vtipník

  Jednoduché hledání

Hledané slovo: 
<<  Listování  >>
Dalších 10 vtipů:

Bodování: 1594
"Slyšela jsem, že Váš syn studuje na univerzitě. Co z něho bude, až skončí ?", ptá se známá paní Novákové. "Obávám se, že důchodce."
Bodování: 1600
Víte jaký je rozdíl mezi inženýrem, fyzikem a matematikem ? Představte si situaci, že ti tři spí v hotelu, kde začne hořet. Co udělá inženýr: Probudí se, zjistí že hoří, vezme kbelík, napustí ho plný, uhasí požár a jde spát. Fyzik: Probudí se, zjistí že hoří. Vypočítá si, že bude potřebovat 8,7 litru vody s odchylkou 0,3 l. Napustí 9 litrů vody, uleje oheň, a jde spát. Matematik se probudí, zjistí, že hoří, jde ke kohoutku, pustí vodu a zjistí, že řešení existuje. Zavře vodu a jde v klidu spát.
Bodování: 1592
Chemik, inženýr, fyzik a obchodník dostali každý jeden barometr a úkol změřit pomocí něj výšku jedné vysoké budovy. Chemik velmi pečlivě změřil atmosférický tlak u paty budovy. Pak jel výtahem až na střechu a změřil tam také atmosférický tlak. Poté vytáhl kalkulačku a pečlivě vypočítal výšku z rozdílu atmosférických tlaků. Inženýr jel hned výtahem nahoru na střechu. Našel dlouhý provaz u takové té věci na mytí oken zvenku, přivázal k němu barometr. Pak jej spouštěl ze střechy až na úroveň terénu. Pak jej vytáhl zpátky a přitom změřil výšku budovy v rozpaženích, což prý je asi metr a půl. Fyzik také ihned jel nahoru. Překročil lano a šel ke hraně střechy. Vyndal stopky a pustil barometr ze střechy. Ze změřené doby volného pádu a znalosti gravitačního zrychlení vypočítal výšku budovy. Obchodník vůbec nejel nikam. V přízemí zašel za správcem domu a řekl mu: "Když mi povíte, jak je tenhle dům vysoký, dám vám tenhle prima barometr."
Bodování: 1292
Biolog, fyzik a matematik stojí před vchodem do domu a sledují, jak 1 člověk vešel dovnitř a 2 lidé vyšli ven. Biolog to komentuje: "To je jasné. Ti lidé se vevnitř množí, a proto jich vychází víc, než kolik jich vchází do baráku.". Fyzik nesouhlasí zcela a prohlašuje: "To může být jen chyba měření". Matematik se zamyslí a pak prohlásí: "Když teď vyjde minus jeden člověk, nebude v domě nikdo."
Bodování: 1347
"Proč máš z dějepisu stále pětky?" zlobí se otec na syna. "Víš, tati, já za to nemůžu. Ten učitel se pořád ptá na věci, které se staly před mým narozením!"
Bodování: 1322
Pepíček se ve škole chlubí učitelce, že jeho sestra má žloutenku. Učitelka ho pošle domů, aby ji děti nedostaly. Za týden ho potká a ptá se. "Tak co, Pepíčku, jak se daří sestře?" "Jó, to já nevím, paní učitelko. To víte, než sem dojde z Austrálie další dopis, tak to chvíli potrvá."
Bodování: 1294
Paní učitelka vyvolá Pepíčka při češtině: "Pepíčku, řekni nám nějaká dvě zájmena." Pepíček: "Kdo, já???"
Bodování: 1353
Měsíc je důležitější, než Slunce, neboť svítí, když je tma.
Bodování: 1171
Leží dvě miminka pod přikrývkou: "A co ty jsi, děvčátko, nebo chlapeček?" "Nevím, ale podívám se." řekne oslovené, nadzvihne přikrývku a pak odpoví: "Tak já jsem chlapeček. Mám modré dupačky."
Bodování: 1246
Před americkým supermarketem vzal Santa Claus malé děcko na klín a ptal se: "Tak co bys chtěl k vánocům, maličký?" Chlapeček vyvalil oči, poklesla mu brada a povídá: "Cože, tys nečetl můj e-mail?!"
<<  Listování  >>
| 100 |
| 0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 |
Celkem položek: 157
     (c) 1996-2008, Dr. Jiří Týř Powered by Linux